fbpx

На Прикарпатті з місцевої телерадіокомпанії хочуть стягнути майже 200 тис. грн за порушення авторських прав

Суспільство 18:24, 15.08, 2017

Державна організація "Українське агентство з авторських та суміжних прав" звернулася до суду з позовом до приватного підприємства "Телерадіокомпанія "РАІ" про стягнення компенсації за порушення майнових авторських прав у розмірі 192 000 грн.

“Українське агентство з авторських та суміжних прав” звернулося до суду в інтересах позивачів PERFORMING RIGHT SOCIETY LIMITED, зареєстрованому у Лондоні, та BROADCAST MUSIC, INC (BMI), що знаходиться в Нью-Йорку. Справа перебуває на розгляді у Господарському суді Івано-Франківської області.

ТРК “РАІ” позов не визнає. Як йдеться в ухвалі суду, телерадіокомпанія поширила музичні твори, авторські права на які належать цим компаніям, на підставі договору з громадською організацією “Скарбниця авторів музики”. Тому суд залучив цю організацію до справи третьою стороною.

Наступне засідання відбудеться завтра, 16 серпня.

До слова, засновником ДО “Українське агентство з авторських та суміжних прав” є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

На розгляді у господарському суді є кілька справ щодо порушення майнових авторських прав.

Нагадаємо, нещодавно за позовом Організації колективного управління авторськими та суміжними правами (ОКУАСП) Господарський суд Івано-Франківської області зобов’язав власника івано-франківського ресторану “Три мушкетери” сплатити 32 тис. грн за незаконне публічне виконання двох пісень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: