fbpx

На Прикарпатті за корупцію судитимуть дев'ятьох людей

Суспільство 21:46, 05.04, 2016

Прокуратура Івано-Франківської області з початку року скерувала до суду 7 обвинувальних актів про злочини з ознаками корупції стосовно 9 осіб.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Так, у січні направлено до суду обвинувальний акт щодо членів організованої групи у складі посадових осіб органів місцевого самоврядування та Держкомзему районного та обласного рівнів, які вимагали неправомірну вигоди в сумі 10 тис. дол США за сприяння у наданні в приватну власність земельної ділянки. Судовий розгляд триває.

У лютому направлено до суду обвинувальний акт щодо першого заступника голови райдержадміністрації, який вимагав неправомірну вигоду на загальну суму 88 тис. грн та одержав 28 тис. грн. Судовий розгляд триває.

На цей час проводиться розслідування кримінального провадження щодо інженера-землевпорядника, яка вимагала та одержала неправомірну вигоду в сумі 2 тис. дол США за сприяння у вирішенні земельного питання.

Окрім того, за 3 місяці цього року спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено 33 протоколи про вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією, з яких 12 – складено прокурорами, 18  ВБКОЗ УСБ України в області, 3  УЗЕ в області НП України.

За результатами судового розгляду адміністративних протоколів судами до відповідальності притягнуто 25 осіб. Зокрема, за протоколами, складеними прокурорами, до адміністравтиної відповідальності притягнуто 8 посадових осіб місцевого самоврядування та 1 посадову особу юридичної особи публічного права.

Читайте також: Лише п’ята частина чиновників, яких судили за хабарі, опинилася за ґратами, – дослідження

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: