fbpx

На Прикарпатті за спробу незаконного вивезення гравію чоловік заплатить штраф 6800 гривень

Суспільство 12:08, 09.07, 2015

Минулого тижня Надвірнянський районний суд розглянув кримінальне провадження щодо місцевого жителя, якого обвинувачують у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 240 КК України (Порушення правил охорони або використання надр).

В судовому засіданні встановлено, що 20 травня 2015 року обвинувачений за допомогою екскаватора "Атлас" та вантажного автомобіля "КРАЗ", які знаходились в його тимчасовому користуванні, вирішив здійснити видобування та подальше завантаження на кузов автомашини корисних копалин загальнодержавного значення, пише Надвірнянська правда.

Обвинувачений залучив свого знайомого для керування вантажівкою, не повідомивши про незаконність своїх дій.

Вони прибули в урочище "Царина", село Добротів, де зібрали та завантажили гравій з берега річки Прут у кузов вантажного автомобіля.

Під час досудового розслідування між прокурором та підозрюваним укладено угоду про визнання винуватості.

На підставі наведеного суд засудив затвердити угоду про визнання винуватості від 15 червня 2015 року, укладену між старшим прокурором прокуратури Надвірнянського району та обвинуваченим, а саме: визнати обвинуваченого винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 240 КК України, та призначити йому узгоджене сторонами покарання у вигляді штрафу у розмірі чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 6800 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: