fbpx

На Прикарпатті за ухилення від мобілізації засудили працівника райдержадміністрації, який сам розносив повістки

Суспільство 17:29, 10.08, 2015

Працівник Верховинської РДА, який був залучений до групи оповіщення Косівсько-Верховинського об'єднаного районного військкомату для оповіщення військовозобов'язаних та вручення повісток, сам ухилився від мобілізації.

Верховинський районний суд виніс вирок у справі мешканця райцентру, обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ст. 336 КК України – "Ухилення від призову за мобілізацією".

У вересні минулого року верховинцю повістку особисто вручив військовий комісар Косівсько-Верховинського об'єднаного районного військкомату. Медична комісія визначала чоловіка придатним для військової служби. 3 вересня 2014 року він мав з'явитися для відправки до військової частини, однак виклик проігнорував. 

У суді обвинувачений провину визнав повністю, нарікав на стан здоров'я, втім, жодних документів, які б підтвердили хвороби, не надав і за допомогою до медзакладів не звертався. Також підсудний просив врахувати, що в червні 2015 року в нього народився син, а з військкомату більше йти в армію йому не пропонували. У вчиненому розкаявся і просив суворо не карати. Суд врахував це як пом'якшувальну обставину. 

Відтак, верховинця визнали винним і призначили йому покарання у вигляді 2 років виправних робіт із відрахуванням в дохід держави 20% від його заробітку.

 

    

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: