fbpx

На Прикарпатті започаткували он-лайн юридичну консультацію для підприємців туріндустрії

Суспільство 21:56, 30.09, 2015

Презентація концепції проекту і перше засідання фокус-групи за участю підприємців туристичної галузі відбулося у Верховинському районі.

29 вересня у Верховині команда проекту провела засідання фокус-групи за участю підприємців туристичної галузі району. Мета засідання – визначення формату та передумов започаткування роботи он-лайн юридичної консультації для надавачів туристичних послуг, передбаченої проектом "Івано-Франківська область – край для туризму", що співфінансується ЄС. 

Участь у засіданні взяли голова Верховинської райдержадміністрації Олег Лютий, голова Верховинської районної ради Іван Маківничук, керівники організацій  партнерів проекту  Євген Микитюк (Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області) та Павло Горішевський (голова Регіонального туристично-інформаційного центру).

У вступному слові заступник директора департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Семків підкреслив значення розвитку туризму для покращення соціально-економічного стану Верховинщини та окреслив можливості впровадження нових проектів в рамках програм транскордонного співробітництва ЄС.

Координатор проекту Наталія Гасюк ознайомила учасників із завданнями проекту в цілому та реалізацією його окремих заходів на території Верховинського району. 

Голова Громадської ради при департаменті, кандидат юридичних наук Ірина Турчак ознайомила із концепцією функціонування юридичної консультації та можливою допомогою експертів з права підприємцям сфери туризму і послуг області. 

За результатами засідання підприємцям рекомендовано подавати свої питання в офіс проекту для розробки методичних і практичних рекомендації з господарських питань для туристичного бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: