fbpx

На Прикарпатті засудили бійця 5-го батальйону за непокору

Суспільство 13:29, 14.01, 2015

Надвірнянський районний суд засудив військовозобов’язаного працівника фірми "Даноша", кулеметника 5-го батальйону територіальної оборони "Прикарпаття" до двох років позбавлення волі з іспитовим терміном.

Хлопець 12 травня був призваний на військову службу за мобілізацією та призначений на посаду кулеметника відділення охорони 2-ї роти охорони 5-го батальйону у військовому званні "солдат".

27 серпня 2014 року солдату надали короткострокову відпустку на вісім днів.

5 вересня 2014 року близько 11:00 год. т.в.о. командира військової частини провів шикування особового складу батальйону на плацу військової частини у Делятині, де оголосив військовослужбовцям 5-го батальйону територіальної оборони Збройних Сил України "Прикарпаття" наказ щодо негайного вибуття особового складу військової частини до 233-го Рівненського загальновійськового полігону для проведення заходів із відновлення боєздатності батальйону.

Однак солдат відмовився виконувати наказ командира і до 22 вересня 2014 року перебував за місцем свого проживання.

18 грудня 2014 року між старшим прокурором військової прокуратури Івано-Франківського гарнізону та солдатом укладено угоду про визнання винуватості.

Суд затвердив угоду, згідно з якою визнав солдата винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 402 ч. 1 КК України (непокора) та призначив йому узгоджене сторонами покарання, а саме у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком – два роки.

Як писав КУРС, зараз 5-ий батальйон територіальної оборони "Прикарпаття" перебуває на завершальній стадії остаточного розформування.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: