fbpx

На Прикарпатті засудили "меблеву" шахрайку

Суспільство 12:10, 01.02, 2015

Надвірнянський районний суд розглянув кримінальне провадження щодо обвинувачення місцевої жительки, яка займалася підприємницькою діяльністю, судимої раніше за шахрайство.

В судовому засіданні встановлено, що обвинувачена особа, будучи зареєстрованою підприємцем, здійснювала продаж меблів у одному місцевому магазині, пише НП.

26 серпня до обвинуваченої в магазин звернулася потерпіла з приводу придбання меблів. Вибравши меблі – спальню "Олімпія", матрац "Верона" та пуф, загальною вартістю 15 950 гривень, жінка зробила замовлення та передала аванс в розмірі 6000 грн.

На неодноразові звернення потерпілої обвинувачена запевняла у гарантованій доставці меблів та кожного разу переносила термін їх доставки, обманюючи покупця щодо своїх дійсних намірів.

Допитана в судовому засіданні обвинувачена свою вину у вчиненні інкримінованого їй злочину при обставинах визнала повністю, у вчиненому розкаялася та запевнила суд, що подібного більше не повторить. Нею відшкодовано потерпілій завдану шкоду, яка будь-яких претензій до неї не має.

На підставі вищевикладеного суд засудив обвинувачену і визнав її винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України та призначив їй покарання у вигляді штрафу в розмірі 1700 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: