fbpx

На Прикарпатті засуджено майже тисячу осіб, ще близько 1,1 тисячі перебувають на обліку

Суспільство 10:03, 15.07, 2015

Протягом 6 місяців цього року в установах виконання покарань управління пенітенціарної служби області проведено 4603 обшуки, за результатами яких було вилучено 43 мобільних телефони, 6,4567 гр наркотичних речовин, 12,7 літрів спиртних напоїв, 69 одиниць колючо-ріжучих предметів.

Днями відбулася нарада керівників органів та установ управління Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області. Учасники розглянули актуальні питання діяльності органів та установ виконання покарань в області, підбили підсумки роботи за перше півріччя 2015 року. 

Станом на 1 липня 2015 року чисельність засуджених та осіб, взятих під варту, складала 973 осіб, на обліку в кримінально-виконавчих інспекціях області перебувало 1098 осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, з них 32 неповнолітні.

У своєму виступі начальник ВОРНБ управління Віталій Круль означив оперативну обстановку в органах та установах пенітенціарної служби області, яка, за словами доповідача, зберігається на задовільному рівні та є керованою.

Про роботу комісій при застосуванні до засуджених заохочувальних норм присутніх проінформував завідувач сектору соціально-виховної та психологічної роботи управління Ігор Костенко. З початку року в установах області підпадало під умовно-дострокове звільнення 169 засуджених, підлягали заміні невідбутої частини покарання більш м’яким 132. Умовно-достроково звільнено 80 засуджених та 42 засудженим замінено невідбуту частину покарання більш м’яким.

У контексті розгляду питання про роботу виробничої сфери установ області начальник сектору виробничої діяльності, маркетингу та економіки управління Микола Яцків доповів про виконання фінансового плану виробленої в колоніях продукції на суму 1505,6 тис. грн. За перше півріччя освоєно 7 нових видів продукції. До роботи було залучено близько 65% засуджених від працездатних осіб. Одним із важливих аспектів стало обговорення питання реалізації виробленої продукції. Керівники установ виконання покарань мали можливість висловити власну позицію та бачення у питанні пошуку нових ринків збуту продукції.

Начальник управління полковник внутрішньої служби Володимир Павлів охарактеризував у цілому роботу органів та установ області як задовільну та націлив присутніх на конструктивну роботу для виконання завдань, які стоять перед пенітенціаріями області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: