fbpx

На Прикарпатті засуджених навчали здорового способу життя

Суспільство 12:45, 10.02, 2016

Упродовж минулого тижня працівники Болехівського, Долинського, Калуського, Богородчанського міських та районних секторів пенітенціарної служби області у рамках виховної роботи з умовно засудженими проводили лекції, тренінги, семінари з питань ведення здорового способу життя.

Їх мета полягала у тому, щоб донести до підоблікових корисну інформацію про здоров’я, фактори, що впливають на здоров’я, формування негативного ставлення до шкідливих звичок та бажання навчитися дбати про своє здоров’я, повідомляють в Управлінні ДПтС України в Івано-Франківській області.

Співорганізаторами заходів виступили представники районних центрів для сім’ї, дітей та молоді, районних відділів поліції, медики.

Під час зустрічей обговорювали широкий спектр питань: запобігання розвитку різних форм асоціальності, аморальності поведінки, особливості способу та стилю життя, норми здорової поведінки; профілактика захворювань.

Фельдшер, нарколог соціальної роботи Олександра Навроцька та начальник Долинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на заході "Запобігання вживанню алкоголю, тютюнових виробів та психотропних речовин у молодіжному середовищі" із умовно засудженими Долинського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції області говорили про комплекс негативних наслідків шкідливих звичок, серед яких формування залежності та розвиток патологічних змін в організмі людини, які провокують виникнення хвороб.

Під час проведення з підобліковими Калуського міськрайонного відділу КВІ тренінгової програми "Здоровий спосіб життя як запорука захисту від небезпечних захворювань" йшлося про безпечну сексуальну поведінку, погіршення репродуктивного здоров’я молоді, профілактику захворювань на туберкульоз, ВІЛ/СНІД, венеричні захворювання. Організатори під час розмови намагалися визначити ступінь обізнаності присутніх щодо засобів запобігання захворюваності небезпечними хворобами.

На семінарах з підобліковими Болехівського міського сектору КВІ ("Здоров’я – неоціненний скарб людини, бережемо його") та Богородчанського районного сектору КВІ ("Бережемо здоров’я, бо воно в нас одне") основний акцент був зроблений на виявленні причин, які впливають на низький рівень здоров’я молоді та відсутність позитивної мотивації до систематичних занять фізичними вправами як основної складової здорового способу життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: