fbpx

На Прикарпатті завершили І раунд вакцинації дітей проти поліомієліту

Суспільство 13:01, 13.11, 2015

9 листопада в Івано-Франківській області завершився І раунд вакцинації проти поліомієліту дітей у віці від 2 місяців до 6 років.

Сподівання медиків виправдалися – більшість батьків прийшли до дільничних педіатрів та захистили своїх дітей від смертельної хвороби – поліомієліту, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

За словами директора департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації  Мирона Матейка, понад 56 тисяч маленьких прикарпатців отримали щеплення живою вакциною проти поліомієліту та ще 11 тисяч наймолодших у віці 2-4 місяців – інактивованою вакциною проти поліомієліту. Такі цифри свідчать про зростання довіри батьків до вакцинації в цілому.

У медиків є сподівання, що ІІ раунд вакцинації проти поліомієліту, який розпочнеться  вже 30 листопада, пройде не менш успішно.

За повідомленням МОЗ України, у І раунді додаткової імунізації проти поліомієліту планувалося охопити щепленнями 2,3 мл дітей. Станом на 7 листопада цього року вакциновано 1,2 млн дітей, що становить 53,7% від загальної кількості. Вакцина, надана для щеплень, використовувалася раціонально, про що свідчить кількість використаних доз.

Зауважимо, що 30 листопада планується розпочати ІІ раунд додаткової імунізації, який триватиме два тижні. А вже цього тижня Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) надасть Україні чергову партію вакцин ОПВ у кількості 4,4 млн доз, що  дасть змогу задовольнити потребу у вакцинах для другого раунду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: