fbpx

На Прикарпатті збираються побудувати завод з утилізації відходів тваринного походження

Суспільство 12:27, 15.09, 2016

Відбулася робоча зустріч заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка з представниками компанії "ARVI" щодо обговорення питань переробки біологічних відходів.

За словами Ярослава Паранюка, вже понад два роки в області існує потреба у функціонуванні заводу, який би займався утилізацією відходів тваринного походження. Єдиний завод, діяльністю якого є переробка таких відходів, знаходиться у Коломийському районі, однак наразі він не працює, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА. 

"На Прикарпатті активно розвиваються сільськогосподарські підприємства та фермерства, стрімко зростає кількість поголів’я великої рогатої худоби. Діючого підприємства, яке б утилізовувало відходи із дотриманням усіх санітарних та зооветеринарних норм, немає, тому потреба у будівництві заводу є першочерговою та невідкладною", – зазначив під час розмови Ярослав Паранюк.

Зі свого боку, представники компанії "АРВІ Україна" Павло Александров та Віктор Попов розповіли про переваги своїх пропозицій щодо реалізації проекту будівництва подібного підприємства. За їхніми словами, на спорудження інфраструктурного об’єкта необхідно 15,7 млн євро, термін окупності виробництва становитиме 6-7 років. Окрім того, кінцевими продуктами переробки відходів будуть високоякісні жири та м’ясо-кісткове борошно. 

Варто додати, що керівництво облдержадміністрації оцінило вагомий досвід компаній у впровадженні проектів сільськогосподарської галузі та  висловило зацікавлення у налагодженні майбутньої співпраці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: