fbpx

На Прикарпатті зібрали українські книги для бібліотеки військових у Торецьку

Суспільство 13:53, 27.04, 2018

До Івано-Франківської обласної державної адміністрації звернувся військовий комісар міста Торецьк Донецької області підполковник Сергій Тищенко з ініціативою щодо формування у ввіреному йому військовому комісаріаті бібліотеки задля підтримки патріотичного духу наших воїнів, пізнання української культури, традицій, автентики різних областей України, ознайомлення з творами вітчизняних письменників та науковців.

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації за сприяння місцевих видавництв, творчих спілок сформували підбірку історичної, краєзнавчої, художньої літератури та туристично-промоційні матеріали про місто Івано-Франківськ та область.
 
До Великодніх свят за сприяння представників ГО "Громадська рада Прикарпаття", зокрема волонтера Олександра Гуцуляка, книги передали нашим військовим у Донецькій області.
Сергій Тищенко особисто зустрівся з прикарпатськими волонтерами, щоби отримати великодні дарунки.

"Підтримка випуску української книги, популяризація україномовної літератури й читання є основним завданням регіональної цільової програми підтримки книговидання. Управління систематично проводить різноманітні акції з популяризації книги й читання: виставки-презентації, благодійно-просвітницькі акції з передачі книг у бібліотеки східних областей, військовим частинам  та громадським організаціям", – зазначив начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Джигіта

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: