fbpx

На Прикарпатті з’явилася автобусна зупинка пам'яті Героїв Небесної сотні

Суспільство 13:17, 01.09, 2014

Нещодавно у селі Красна Рожнятівського району активісти вирішили прикрасити і автобусну зупинку поблизу моста в пам'ять про побратимів, з якими пліч-о-пліч стояли на Майдані під час Революції гідності.

На Прикарпатті з’явилася автобусна зупинка в пам'ять Героїв Небесної сотні

"На створення такого шедевру мене надихнули лютневі події на Майдані, коли гинули українці. Зразу ж після повернення з Революції гідності мене не покидала думка та бажання увічнити пам'ять про героїчний подвиг наших сучасників, які загинули в боротьбі з режимом", – каже Василь Білоус.

На Прикарпатті з’явилася автобусна зупинка в пам'ять Героїв Небесної сотні

Він розповідає, що спершу разом із небайдужими хлопцями упорядкували територію біля зупинки та взялися до роботи. Молоде подружжя художників Мацюків Алла та Михайло почали втілювати ідею в життя, інформують Паралелі.

Саме фарбування відбувалося впродовж тижня. За власні кошти було закуплено фарби, пензлики та всі інші необхідні матеріали для продовження роботи.

На Прикарпатті з’явилася автобусна зупинка в пам'ять Героїв Небесної сотні

На одній стороні стіни автобусної зупинки зображено синьо-жовтий та червоно-чорний прапори разом із тризубом, під якими в усі часи українці йшли в бій проти ворожої навали. А на іншій стороні – сьогодення, сучасні події – Революцію гідності. Герої Небесної сотні, немов невмирущі птахи-фенікси, постають із полум’я. Поряд – вірш "Мамо, не плач", який присвячений матерям загиблих юнаків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: