середа, 22 травня

На Прикарпатті вшанували пам'ять пожежника Ігоря Шевчука, який загинув при виконанні службового обов'язку

1 червня в селі Чернятин Городенківського району відбулися заходи вшанування пам'яті мужнього вогнеборця Ігоря Шевчука, який загинув, виконуючи службовий обов'язок.

Заходи з вшанування пам'яті загиблого рятувальника пройшли в його рідній школі, де було встановлено меморіальну дошку, повідомили "КУРСу" в прес-службі ДСНС в області.

Віддати шану загиблому Ігорю Шевчуку прийшли працівники Управління ДСНС в області, колеги-рятувальники, односельчани, родина та друзі. В ході проведення заходу учні та педагоги прочитали власні вірші, які присвятили колишньому вихованцю школи – мужньому та героїчному рятувальнику Ігорю Шевчуку.                                    

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблого товариша. Місцевий настоятель відправив поминальну панахиду за упокій душі трагічно загиблого Ігоря Шевчука та освятив меморіальну дошку.

Віддаючи шану загиблому колезі, рятувальники поклали квіти до меморіальної дошки. Після завершення поминальних заходів колеги-рятувальники та родина відвідали могилу Ігоря Шевчука.

Нагадаємо, що 21 квітня 2012 року на 24-у році життя, виконуючи службовий обов’язок, загинув начальник караулу самостійної державної пожежної частини №1 м. Івано-Франківська старший лейтенант служби цивільного захисту Ігор Шевчук.

   

КОМЕНТУВАТИ