fbpx

На ремонт дороги через Негівці і Довгий Войнилів не вистачило грошей

Суспільство 15:31, 14.09, 2015

Попри те, що у липні на Прикарпатті був проведений тендер на ремонт дороги Миколаїв – Жидачів – Калуш, а людям пообіцяли відремонтувати дорогу, обіцянку цьогоріч, найімовірніше, не виконають. Грошей на ремонт цієї дороги немає.

Нагадаємо, 3 липня у Службі автодоріг області визначили переможця тендеру на ремонт на ділянці автомобільної дороги Т-14-19 Миколаїв – Жидачів – Калуш, км 52 + 264 – км 67 + 776 (Границя Львівської області – м. Калуш). ПП "Будтранс", яке зареєстроване у селищі Войнилів Калуського району, готове було взятися за ремонт цього відрізка шляху за трохи більше як 13 млн гривень. Тоді повідомлялося, що до робіт фірма-переможець зможе взятися після підписання договору, тобто після 15 днів, які відведені на цю процедуру.

Утім, ані через 15 днів, ані сьогодні дорогу ремонтувати не почали. І, як з’ясували "Вікна", найімовірніше цього року вже не почнуть.

"На цей час коштів на ремонт цієї дороги немає,  підтвердив заступник голови Калуської РДА Віктор Гільтайчук. – Були виділені гроші на ремонти інших доріг, зокрема 8,2 млн гривень на ремонт дороги Калуш – Бурштин. Також були виділені гроші на дорогу Калуш – Осмолода, щоправда, то більше по Рожнятівському району. Кабмін виділив ще 1,9 млн гривень на реконструкцію частини приміщення під дитячий садок у будинку культури села Голинь та 1,8 млн гривень на аварійно-відновлювальні роботи моста на вулиці Чорновола у Калуші. І наразі це все".

За словами Віктора Гільтайчука, цього року у Калуському районі за рахунок коштів на утримання доріг було проведено ремонти на найбільш проблемних ділянках. Відтак, було витрачено понад 1 млн 340 тис. гривень.

Із цих грошей зробили дорогу до кількох сіл району, в тому числі і до села Копанки, через яке проходить дорога на Жидачів. Проте якщо у Копанках зроблено бодай щось, то у села Негівці та Довгий Войнилів доїхати стає чимраз важче.

Селяни неодноразово намагалися привернути увагу влади до стану дороги, кілька разів перекривали її. Але у відповідь зазвичай чули чергові обіцянки. Тож коли наприкінці травня люди помітили дивні дорожні знаки, встановлені кожні п’ять кілометрів, у них з’явилася надія, що ремонт уже не за горами. Доки тепер стоятимуть знаки та чи є надія бодай на ямковий ремонт, мешканцям сіл залишається тепер знову лише гадати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: