fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • На ремонт і матеріально-технічну базу медичних закладів Городенківщини витратили понад 5 мільйонів гривень

На ремонт і матеріально-технічну базу медичних закладів Городенківщини витратили понад 5 мільйонів гривень

Здоров'я 08:26, 20.10, 2016

Про це сьогодні голові облдержадміністрації Олегу Гончаруку доповів керівник Городенківської РДА Богдан Кобилянський під час заслуховування звітів про стан справ у районах, які проходять цього тижня в очільника Прикарпаття.

Зокрема, за інформацією голови Городенківської райдержадміністрації, станом на 1 жовтня 2016 року проведено капітальний ремонт котельні в Серафинецькій ЗОШ І-ІІІ ст. на загальну суму 600,0 тис. грн, відремонтовано теплотраси у Сороківській та Чернелицькій ЗОШ І-ІІІ ст. на загальну суму 1403,0 тис. грн, зроблено капітальний ремонт спортивно-актової зали у Семаківській ЗОШ І-ІІ ст., на що витрачено 550,0 тис. грн. У селі Торговиця капітально відремонтовано місцеву амбулаторію, де витрачено 800,0 тис. грн. Також у цьому ж селі 536,0 тис. грн використано на інноваційні енергоефективні заходи у місцевій загальноосвітній школі та зроблено ремонт спортивної зали. У селі Чортовець проведено заміну вікон на енергозберігаючі в амбулаторії сімейної медицини та місцевій загальноосвітній школі на загальну суму 699,0 тис. грн. Крім цього, для Городенківської ЦРЛ придбано портативну УЗД-систему вартістю 543,0 тис. грн, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

"Є ще ряд запланованих об’єктів, де зараз проводяться роботи, і до кінця цього року вони будуть завершені. Це і заклад культури в селі Слобідка, і ремонт моста через Дністер у селі Лука, і спортивний майданчик у селі Вікно", – повідомив Богдан Кобилянський після зустрічі у голови облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: