fbpx

На ремонт рентгенологічного відділу Калуської ЦРЛ витратили майже мільйон гривень. ВІДЕО

Суспільство 16:00, 16.05, 2016

У Калуській ЦРЛ освятили оновлений рентгенологічний відділ, який не знав ремонту упродовж трьох десятиліть. Відділ працював попри те, що у ньому тривали ремонтні роботи.

На ремонт рентгенологічного відділення Калуської ЦРЛ витратили близько мільйона гривень, інформують Вікна.

"Абсолютно повністю відремонтовані приміщення. Тільки підлога, яка у коридорі, залишилася без змін. Відремонтовано все: від облицювальної плитки, підлоги у кабінетах, стін… Дуже багато специфічної роботи виконано у тих кабінетах, де є специфічне обладнання. Бо там, де є рентгенобладнання, там повинні і двері бути обшиті цинком, і вентиляційні системи… Одне слово, все за вимогами, за стандартами і все дуже якісно зроблено", – каже заступник міського голови Наталя Табачук.

У Калуській ЦРЛ залишилося відремонтувати ще дитячу лікарню і патанатомію. Але у цьому році кошти на ремонт цих двох відділів не передбачені. Натомість у міському бюджеті закладені кошти на ремонт дитячої поліклініки, яку, нагадаємо, міська влада планує "переселити" у приміщення районної лікарні на вул. Каракая. Нині щодо втілення такого задуму ведуться перемовини між міською та районною владами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: