В ході профілактичних відпрацювань, які проводяться на Прикарпатті, правоохоронці викрили 20-річного жителя Рогатинського району, який наприкінці жовтня вчинив крадіжку з території одного із приватних підприємств, повідомляє прес-служба ГУНП в області.
Зловмисник шляхом вільного доступу через незачинені двері проник до складського приміщення, звідки вчинив крадіжку електродвигуна. Викрадене через деякий час здав до пункту прийому металобрухту, а виручені кошти в сумі 300 гривень витратив на свої потреби. Парубок у скоєному зізнався та розповів, що вчинив крадіжку, бо йому терміново були потрібні гроші.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка з проникненням) Кримінального кодексу України. Хлопцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Триває слідство.