fbpx

На Рогатинщині зареєстровано 95 учасників бойових дій

Суспільство 17:07, 05.06, 2015

У Рогатинській райдержадміністрації відбулося перше виїзне засідання обласного координаційного комітету допомоги пораненим під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

Поділитися позитивним досвідом, певними напрацюваннями у вирішенні проблем, пов’язаних із   соціальним супроводом учасників АТО та їхніх сімей, прибули заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, співголова комітету Зіновій Шкутяк, голова райдержадміністрації Надія Цимбаліста, представники департаментів охорони здоров’я та соціальної політики облдержадміністрації, а також волонтери та громадські активісти, повідомляють в Івано-Франківській ОДА.

Під час засідання учасники обговорили низку проблемних питань, зокрема працевлаштування демобілізованих бійців, надання їм матеріальної допомоги, забезпечення медичним супроводом та психологічною підтримкою, вирішення земельних питань й покращення житлових умов, а також механізм надання статусу учасника бойових дій.

Окрему увагу Ігор Пасічняк зосередив на ініціативі створення при райдержадміністрації робочої групи, діяльністю якої стане систематична робота щодо вирішення питань, пов’язаних із наданням соціальної допомоги учасникам АТО.

"Наразі в громаді не існує альтернативи конструктивному діалогу між владою, учасниками АТО та представниками волонтерських організацій, – наголосив управлінець.  Лише завдяки тристоронній плідній співпраці та повному взаєморозумінню можна налагодити механізм співробітництва, який сприятиме швидкому та належному вирішенню багатьох соціальних проблем".

Як зазначалося під час дискусії, у районі є 95 учасників АТО, семеро з них отримали поранення, один – загинув. За словами представника соціальної служби, сім’ї загиблого бійця із районного бюджету надали матеріальну допомогу, передбачену законодавством. Також здійснені грошові виплати на лікування пораненим бійцям.

Активно ведеться робота й щодо надання благочинної допомоги військовослужбовцям краю. Зокрема, волонтери передали у зону проведення АТО 42 бронежилети, 21 каску, 300 комплектів форменого одягу, а також понад 1500 тонн посилок із речами першої необхідності та продуктами харчування.

Значний внесок у допомогу військовослужбовцям робить і духовенство Рогатинщини. Окрім щоденної молитви за збереження життя та здоров’я бійців у місцевих храмах, вони надають психологічну підтримку тим, хто захищає сьогодні країну. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: