fbpx

На Рожнятівщині свій 100-річний ювілей відсвяткував Микола Кузь

Суспільство 12:47, 02.07, 2015

Винуватець свята народився 01.07.1915 року в селищі Перегінське, де і прожив усе життя.

В 20 років одружився. Дружина Анастасія Кузь померла в 2003 році. На цей час проживає один, у власному будинку. Працював головним бухгалтером Перегінської лікарні №2. Пережив Першу світову війну, Велику Вітчизняну війну, голодомор 1932-1933 рр.

Інвалід війни ІІ групи, пенсіонер за віком. Постійний догляд за ним здійснюють його дочки. У Микола Дмиторовича – велика і дружня родина: у нього три дочки, шестеро онуків та десять правнуків. Крім того, він заслужена та шанована у суспільстві і перед часом людина. Є люди, постійне спілкування з якими – наче нескінченне одкровення. Саме так відгукуються про ювіляра односельчани.

Привітати довгожителя завітали гості з району: голова районної ради Назарій Іванів, голова районної державної адміністрації Ірина Люклян, начальник  управління соціального захисту населення Богдан Мельник та представники селищної ради, діти, внуки і племінники ювіляра. Гості привітали Миколу Дмитровича зі святом та побажали міцного здоров’я, бадьорості духу, підтримки від рідних та поваги від людей. Іменинник ділився спогадами про свої щедро насичені неординарними подіями роки, бажав кожному з присутніх усіляких гараздів, довголіття при доброму здоров’ї та настрої.

Читайте також: Калушанка, яка відсвяткувала сторіччя, ніколи не була одружена і не їла після шостої вечора.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: