fbpx

На Снятинщині бійцям АТО можуть віддати понад 40 гектарів земель

Суспільство 17:32, 02.11, 2015

Відділом Держгеокадастру у Снятинському районі спільно з органами місцевого самоврядування Снятинщини включено до переліку земель, що можуть бути надані у власність учасникам АТО, 24 земельні масиви площею 40,75 гектара.

Інформацію про земельні масиви зведено у графічному альбомі-атласі. Учасники АТО, які вирішили одержати земельні ділянки на території Снятинського  району Івано-Франківської області, можуть ознайомитись із матеріалами про зарезервовані земельні ділянки на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області.

До резерву включені земельні масиви різного цільового призначення, а саме: для будівництва та обслуговування житлових будинків зарезервовано 17,35 га; для ведення особистого селянського господарства зарезервовано 14,37 га; для ведення садівництва зарезервовано 9,13 га.

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: