fbpx

Головна ялинка України коштуватиме понад 12 тисяч гривень, а її доставка у Київ з Прикарпаття – 28 тисяч

Суспільство 20:23, 25.11, 2015

Організаційний комітет з проведення новорічних свят у Києві має намір доставити новорічну ялинку з Івано-Франківської області для її установки на Софійській площі 5 грудня.

Про це на прес-конференції повідомив член оргкомітету, засновник мистецького проекту FolkUkraine Ігор Добруцький, пишуть Українські новини.

"Ялинка буде з того ж місця, з Івано-Франківська, з тієї ж гори. В тому році ми майже добу її звідти "звільняли". Цього разу ми підготувалися краще, зробили дорогу і, про всяк випадок, у нас є вертоліт МНС, який може вивезти її. Ми плануємо 5 грудня привезти ялинку і показати всім, як вона буде в'їжджати на територію Києва", – сказав він.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко, новорічні свята організовані за рахунок партнерів Оргкомітету.

"На сьогоднішній день з бюджету міста не витрачено і не буде витрачено жодної копійки на ялинку, на ілюмінацію, сцену, звук, світло. Це все роблять наші партнери… Ми витрачаємо гроші з бюджету тільки на покупку подарунків для дітей пільгових категорій (близько 70 тисяч) і на покупку для них квитків на дитячі новорічні вистави",  сказала вона.

Добруцький також зазначив, що транспортування ялинки з Івано-Франківська до Києва буде коштувати організаторам близько 28 тисяч гривень, а саме дерево  12,6 тисячі гривень.

Як повідомляло агентство, Київміськадміністрація має намір встановити новорічну ялинку на Софійській площі 19 грудня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: