fbpx

На спартакіаді серед франківських чиновників перемогли освітяни. ФОТО

Спорт 15:58, 24.04, 2017

22 квітня пройшла традиційна спартакіада серед департаментів, відділів, управлінь, виконавчого комітету та депутатів Івано-Франківської міської ради.

За програмою спартакіади чотири команди змагались в семи видах спорту: волейбол, міні-футбол, настільний теніс, шашки, гирьовий спорт, стрільба з пневматичної гвинтівки, перетягування канату. 

Початку спартакіади передувала музична розминка, котру провела інструктор спортивного клубу « Атлет» Тетяна Фреїк для усіх учасників спартакіади.

За підсумками безкомпромісної боротьби в індивідуальному заліку з видів спорту команди та окремі учасники здобули наступні призові місця:

Волейбол

І м – команда Департаменту освіти і науки міськради;
ІІ м – команда Медичних працівники міста;
ІІІ м – команда Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міськради

Міні-футбол

І м – команда Медичних працівники міста;
ІІ м – команда Виконавчого комітету міськради;
ІІІ м – команда Департаменту освіти і науки міськради;

Шашки

Серед жінок

І м – Рудик Ольга – Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою міськради;
ІІ м – Федорчук Леся – Департамент освіти і науки міськради;
ІІІ м – Тріщ Олеся – Медичні працівники міста;

Серед чоловіків

І м – Вітенко Микола – Виконавчий комітет міськради;
ІІ м – Богуш Анатолій – Медичні працівники міста;
ІІІ м = Кузнецов Володимир – Департамент освіти і науки міськради;

Настільний теніс

Серед жінок

І м – Кобильчак Наталія – Виконавчого комітету міськради;
ІІ м – Грицько Людмила – Департамент освіти і науки міськради;
ІІІ м – Дергун Віра – Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою міськради;

Серед чоловіків

І м – Чоп'юк Микола – Департамент освіти і науки міськради;
ІІ м – Попівняк Микола – Медичні працівники міста;
ІІІ м – Чернов Роман – Виконавчого комітету міськради;

Гирьовий спорт

І м – Лис Андрій – Виконавчого комітету міськради;
ІІ м – Михайлюк Роман – Медичні працівники міста;
ІІІ м – Дідич Василь – Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою міськради;

Стрільба з пневматичної гвинтівки

Серед жінок

І м – Продан Маріанна – Департамент освіти і науки міськради;
ІІ м – Гирищ Олександра – Медичні працівники міста;
ІІІ м – Петренко Марія – Виконавчий комітет міськради;

Серед чоловіків

І м – Смаль Ігор – Департамент освіти і науки міськради;
ІІ м – Богуш Анатолій – Медичні працівники міста;
ІІІ м – Данилів Микола = Виконавчий комітет міськради;

Перетягування канату

І м – команда Медичних працівників міста;
ІІ м – команда Виконавчого комітету міськради;
ІІІ м – команда Департаменту освіти і науки міськради;

За підсумками загальнокомандної боротьби команди учасники спартакіади посіли наступні місця :

І місце – Департамент освіти і науки міськради;
ІІ місце – Медичних працівників міста;
ІІІ місце – Виконавчий комітет міськради;
ІV місце – Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою міськради;

Усі призери спартакіади в індивідуальних видах нагороджені медалями та грамотами Департаменту молодіжної політики та спорту міськради у командному заліку кубками та грамотами, а також команда переможець отримала футболки.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: