fbpx

Франківський священик назвав корупцію гріхом, не меншим за вбивство

Суспільство 09:35, 26.04, 2017

Корупція – це такий самий гріх, як вбивство. Про це заявив настоятель храму св. Івана Хрестителя в Івано-Франківську Володимир Вінтонів у проповіді під час дев’ятниці за дар материнства та добру працю.

Отець Володимир, чиї проповіді стають дедалі популярнішими серед франківців, розповів, що приблизно два роки тому після Великого посту журналіст запитав його, скільки людей на сповіді зізнаються, що брали чи давали хабарі. З приблизно 3-4 тисяч вірян, яких сповідав, отець Володимир не пригадав жодного. Тому задав це ж запитання іншим священикам на зборах.

"Друзі, слухайте, скажіть, може хтось з вас, бодай би одну людину розгрішив з гріха корупції, з гріха того що брав, давав, або що гірше вимагав хабар? Ні", – сказав отець.

Однак, за його словами, зараз ситуація міняється, бо в церквах наголошують, що хабарництво – це гріх.

"Корупція – це такий самий гріх, як вбивство. Адже тут вбивається суспільство, тут так само є скривдження убогих, вдів, сиріт. Тому що людина своє відпрацювала вона сплатила податки, вона своє життя віддала на побудову тої держави, а в неї беруть і крадуть. Обкрадають людину", – заявив отець Володимир.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: