fbpx

В Івано-Франківській області працюють диверсійні групи, – Троценко

Політика 16:18, 18.07, 2014

Працівники СБУ та УМВС в Івано-Франківській області працюють над виявленням диверсійних груп на теренах Прикарпаття. Про це повідомив голова облдержадміністрації Андрій Троценко.

"У нас є достовірна інформація про активну роботу, в тому числі на теренах нашої області, спеціально підготовлених диверсійних груп. Цю інформацію на селекторній нараді озвучив прем’єр-міністр України,  повідомив Троценко.  Основна вимога, яка поставлена головам ОДА, це задіяти весь силовий ресурс, який є в їхньому підпорядкуванні, для того, щоби не допустити можливості застосування терористичних та інших диверсійних груп на теренах нашої області".

За словами голови ОДА, в таких умовах необхідно дуже обережно працювати з біженцями, які, заїжджаючи на територію області, повинні проходити спеціальну перевірку.

"Ми повинні розуміти, що це за люди, чи не несуть вони загрозу нашим мирним жителям,  чи ми можемо з відкритими обіймами їх приймати, чи ми повинні дуже обережно проаналізувати і контролювати їх переміщення на теренах області",  відзначив голова ОДА.

Інформація про кількість диверсантів на території області, за його словами, не підлягає розголосу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: