fbpx

На Тлумаччині інвестори виготовлятимуть гіпсокартон

Економіка 13:30, 05.05, 2015

Питання залучення інвестицій в економіку Тлумаччини визначене керівництвом району як одне з пріоритетних завдань у своїй роботі. Одним з найбільших інвесторів, який здійснює свою діяльність у районі, є компанія "Сен-Гобен будівельна продукція Україна".

Про перспективи її розвитку і відповідно реалізації пакету соціальних послуг для жителів району йшла мова на зустрічі першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського, голови райради Михайла Вишневського, генерального директора "Сен-Гобен будівельна продукція Україна" Кирила Песєнкова та інших представників компанії. Участь у ній взяли народні депутати України Михайло Довбенко та Микола Люшняк.

Народні обранці мали нагоду поспілкуватися з інвесторами щодо показників виробництва, створення нових робочих місць, підтримки інших галузей народного господарства. Для них та керівництва району підприємством було організовано ознайомчу поїздку в урочище "Трояни", де розташовані виробничі потужності цього підприємства з видобутку сировини для виробництва гіпсу. 

Додамо, що у 2008 році на теренах Тлумаччини було проведено геологічну розвідку та визначено місце і об’єм покладів гіпсової сировини. За словами представників компанії, поклади становлять 300 млн тонн гіпсу і розробка їх триватиме до ста років. Водночас великої ваги підприємство надає рекультивації освоюваних земель. Здійснюються постійні заходи щодо відновлення ґрунтового покриву, планується висаджування дерев та газонів.

Сьогодні на території родовища триває монтаж приміщень дрібно-сортувального заводу з переробки гіпсової сировини. У планах компанії – будівництво стаціонарного заводу з виготовлення гіпсокартону та сухих будівельних сумішей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: