fbpx

На Тлумаччині надають соціальну допомогу переселенцям

Суспільство 09:56, 05.09, 2014

Заступник голови Тлумацької райдержадміністрації Василь Овчарчин провів засідання робочої групи з питань, пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

За даними управління соціального захисту населення РДА, сьогодні у районі зареєстровані 35 вимушених переселенців, 18 чоловік перебувають без реєстрації.

На засіданні обговорили питання працевлаштування, пенсійного забезпечення, благодійної допомоги для вимушених переселенців та узгоджено дії структурних підрозділів райдержадміністрації щодо окремих осіб.

Члени робочої групи відзначили результативність шефської допомоги для громадян з південно-східних областей України та Криму, які сьогодні проживають у районі. За сприяння працівників управління Пенсійного фонду України в районі для такої сім’ї у селі Кутище придбали взуття, одяг та шкільне приладдя. Переселенцям у Грушці допомогли продуктами жителі села, а районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано збір речей повсякденного вжитку для сім’ї, яка поселилася в гуртожитку Тлумацького коледжу ЛНАУ.

Робота щодо соціальної підтримки громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, продовжуватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: