fbpx

На Тлумаччині провели міні-ярмарок вакансій

Суспільство 15:33, 01.10, 2015

Фахівці Тлумацького районного центру зайнятості 25 та 28 вересня організували та провели міні-ярмарки вакансій. Мета – укомплектування кадрами підприємств ТОВ "Електролюкс-Україна" та ТОВ "Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед".

Роботодавці презентували одні з найбільших компаній у світі. Як зазначають у Тлумацькій РДА, ТОВ "Електролюкс-Україна" – один зі світових лідерів виробництва побутової техніки і професійного устаткування, що продає щорічно понад 40 мільйонів виробів покупцям із 150 країн світу. Підприємство запропонувало актуальні вакансії, а саме: оператор виробничих ліній, технік з обслуговування.

ТОВ "Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед"  частина корпорації "TE Connectivity" світового виробника виробів для комунікацій, електронних компонентів для побутової та промислової техніки, автомобільної галузі, енергетики, мережевих рішень, а також бездротових систем спеціалізованого зв’язку, радарів та продукції для оборонного комплексу, яка вже понад 60 років працює на світовому ринку. Для роботи на підприємстві потрібні оператор виробничих ліній, налагоджувальник технологічного устаткування, інженер з якості.

Під час міні-ярмарку безробітні мали можливість ознайомитись з умовами праці на виробництвах, оплатою праці, тривалістю робочого часу і відпочинку, умов та охорони праці. Присутні, які взяли участь у заходах, виявили бажання безпосередньо побувати на виробничих місцях цих підприємств.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: