fbpx

На Тлумаччині визначатимуть лауреатів премії Григорія Крука

Суспільство 15:01, 01.09, 2014

До 30 вересня у Тлумацькому районі триватиме процедура висунення кандидатів на присудження щорічної літературно-мистецької премії імені Григорія Крука.

Лауреатами премії можуть стати літератори, композитори, художники, журналісти, артисти, майстри народної творчості, кіно-, фотомайстри, працівники закладів культури, етнографи, фольклористи, краєзнавці, художні колективи та окремі виконавці, які виявили значні творчі успіхи та ведуть активну громадську роботу як на Тлумаччині, так і за її межами, повідомляє КУРС з посиланням на Івано-Франківську ОДА.
 

Премія присуджується за такими номінаціями: образотворче (живопис, скульптура, графіка тощо) і декоративно-прикладне мистецтво; художня література та публіцистика; народознавство (етнографія, фольклор); музейна справа; музичне мистецтво; творче надбання краю.

Довідково

Уродженець села Братишева Григорій Крук – український скульптор та графік, який працював у Німеччині. Закінчив з відзнакою Краківську академію мистецтв, також навчався у Берліні та Італії.

Протягом 32 років творчої праці митець створив 350 скульптур, що зберігаються у найбільш престижних музеях світу – у Луврі в Парижі, Британському музеї у Лондоні, у Римі, Нью-Йорку, Філадельфії, Торонто тощо. Його у своїх королівських апартаментах вітала королева Англії Єлизавета ІІ, надавши їх для його персональної виставки. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: