fbpx

На травневі свята понад 350 активістів допомагали правоохоронцям забезпечувати громадський порядок на Прикарпатті

Суспільство 19:20, 13.05, 2015

Під час усіх травневих свят представники громадських організацій Прикарпаття активно долучилися до охорони правопорядку в населених пунктах краю.

Упродовж святкових днів криміногенна ситуація на Івано-Франківщині залишалася у звичних рамках, а під час проведення численних масових заходів не було допущено порушень громадського порядку. Варто зазначити, що певна частина працівників прикарпатської міліції у ці дні несла службу в інших регіонах держави, тож допомога представників громадських організацій була неабияк доречною, передає КУРС з посиланням на прес-службу УМВС в Івано-Франківській області.

Щоденно охороняти громадський порядок працівникам міліції в області допомагали понад 350 представників громадськості. Вони разом з правоохоронцями пильнували, щоб святкування та відпочинок прикарпатців проходили без неприємних ексцесів.

Завдяки злагодженості дій правоохоронців та громадськості, залучення додаткових сил та засобів з боку громадських організацій Івано-Франківщини, що було узгодженого ще напередодні святкових днів, відзначення загальнодержавних травневих свят та Дня міста Івано-Франківська пройшли у спокійній безконфліктній атмосфері.

Керівництво прикарпатської міліції вдячне за підтримку та допомогу усім, хто прагне спокою і порядку в нашому краї та долучається до їх забезпечення, а також сподівається на подальшу співпрацю.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: