У групі "Творча Криївка" у Фейсбук ініціатор і кураторка проекту Віталіна Маслова повідомила, що стартував наступний заїзд творчої реабілітації бійців і поранених. "Творчу Криївку" вчора знову прийняла Криворівня.
"Одинадцятий заїзд творчої реабілітації розпочався. Команда волонтерів проекту: Віталіна, Євгенія, Славія та Ірина, бійці Андрій, Сашко, Олег, Вова, Саня, Антон, Валера їхали в одному поїзді, Артем, Вова та Степан приєдналися до нас в Ворохті", – пише про своїх підопічних Віталіна.
І додала, що сьогодні до них ще приєднаються учасники програми.
"Цей заїзд буде найбільшим в історії творчої реабілітації", – відзначила Віталіна Маслова.
Бійців на реабілітацію прийняла садиба "Горянка", там вони проведуть десять днів. Малювання, робота з психологом, екскурсії в музеї, прогулянки Карпатами, карпатська кухня, спілкування з місцевими мешканцями, зокрема з отцем Іваном Рибруком – все це має відживити і оздоровити захисників.