середа, 27 березня

На Тисмениччині екстрасенси допомагали чоловіку, який не може спати вже три роки – йому ввижається дивна жінка. ВІДЕО

Глядачі телеканалу СТБ побачили черговий випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси". Цього разу ясновидці вирушили до села Красилівка на Тисмениччині, щоб з’ясувати, чому 24-річний чоловік не може заснути вже понад три роки.

24-річний Назарій Гошій – талановитий баяніст, який з дитинства вигравав безліч конкурсів та планував побудувати успішне, пов’язане з музикою майбутнє. Однак 3 роки тому, в той момент, коли всі двері тільки почали відкриватися, з талановитим хлопцем трапилася біда. Раптово він зовсім перестав спати, повідомляється на сайті телеканалу СТБ.

Все почалося з того, що якось вночі Назар побачив біля свого ліжка дивний образ жінки з рогами, яка сказала йому лише одну фразу: "Не будеш мій – не будеш нічий". Відтоді хлопець геть втратив можливість спати. Але найдивніше: лікарі не можуть знайти пояснення його проблеми, адже всі аналізи та обстеження показують: хлопець здоровий! Та зовні він згасає з кожним днем.

Назар впевнений, що незабаром безсоння його вб’є… а рогата жінка продовжує час від часу навідуватися до хлопця ночами та повторювати дивну фразу. Хто ця жінка і що їй потрібно від хлопця – не знає ніхто. Остання надія – екстрасенси. Приїхавши на місце розслідування, екстрасенси з’ясували, що чоловіка турбує передчуття смерті та за ним дійсно стоїть хтось, хто краде його сон.

 

КОМЕНТУВАТИ