fbpx

На Тисмениччині екстрасенси допомагали чоловіку, який не може спати вже три роки – йому ввижається дивна жінка. ВІДЕО

Суспільство 12:42, 01.05, 2018

Глядачі телеканалу СТБ побачили черговий випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси". Цього разу ясновидці вирушили до села Красилівка на Тисмениччині, щоб з’ясувати, чому 24-річний чоловік не може заснути вже понад три роки.

24-річний Назарій Гошій – талановитий баяніст, який з дитинства вигравав безліч конкурсів та планував побудувати успішне, пов’язане з музикою майбутнє. Однак 3 роки тому, в той момент, коли всі двері тільки почали відкриватися, з талановитим хлопцем трапилася біда. Раптово він зовсім перестав спати, повідомляється на сайті телеканалу СТБ.

Все почалося з того, що якось вночі Назар побачив біля свого ліжка дивний образ жінки з рогами, яка сказала йому лише одну фразу: "Не будеш мій – не будеш нічий". Відтоді хлопець геть втратив можливість спати. Але найдивніше: лікарі не можуть знайти пояснення його проблеми, адже всі аналізи та обстеження показують: хлопець здоровий! Та зовні він згасає з кожним днем.

Назар впевнений, що незабаром безсоння його вб’є… а рогата жінка продовжує час від часу навідуватися до хлопця ночами та повторювати дивну фразу. Хто ця жінка і що їй потрібно від хлопця – не знає ніхто. Остання надія – екстрасенси. Приїхавши на місце розслідування, екстрасенси з’ясували, що чоловіка турбує передчуття смерті та за ним дійсно стоїть хтось, хто краде його сон.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: