fbpx

На Тисмениччині зібрали понад дві з половиною тисячі тонн озимого ячменю

Суспільство 07:00, 11.07, 2014

У Тисменицькому районі розпочато проведення жнив – збирання ранніх зернових і зернобобових культур та озимого ріпаку.

Як повідомили КУРСу у прес-службі Тисменицької РДА, в усіх категоріях господарств зібрати ранні зернові і зернобобові культури необхідно на площі 9149 гектарів, в тому числі 5218 гектарів – у сільськогосподарських підприємствах. 

За оперативними даними, валовий збір всього становить 2595 тонн зерна озимого ячменю, з них у сільгосппідприємствах – 1863 тонни при середній урожайності відповідно 41,6 та 44,9 ц/га. 

Першими у районі розпочали жнивну кампанію ТзОВ «ШТЕРН АГРО», ТзОВ «МБК Агротехніка», фермерське господарство «Джерельце» та ряд інших сільгосппідприємств.

ТзОВ «ШТЕРН АГРО» стовідсотково обмолотили 410 га озимого ячменю, зібравши при цьому по 45 центнерів з гектара. ТзОВ «МБК Агротехніка» обмолочено 30 га ріпаку. Валовий збір – 75,0 тонн зерна при середній урожайності 25,0 ц з гектара.

У всіх категоріях господарств буде задіяно до роботи під час жнив – 71 зернозбиральний комбайн, в тому числі в сільськогосподарських підприємствах 39 одиниць техніки та ще 12 одиниць – з інших регіонів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: