fbpx

На Тисмениччині відкрили новий сучасний спортивний майданчик

Спорт 09:24, 13.06, 2015

12 червня у Нових Кривотулах урочисто відкрили спортивний майданчик європейського зразка – зі штучним високоякісним каучуковим покриттям.

Новенький майданчик розміщений на шкільному подвір’ї поблизу спортивної площадки. Міні-поле розміром 15 на 25 метрів встелене гумовим покриттям за особливою технологією. Його поверхня пружна й водопроникна, витримує різну температуру й значно краща за "штучну траву". Тут можна займатися різними видами спорту, повідомляє прес-служба Тисменицької РДА.

Будівництво об’єкта розпочалося ще у 2009 році. За кошти місцевого бюджету силами громади зведено основу під майданчик. На тому й зупинилися, бо грошей на штучне покриття у сільській казні не вистачило. Цього року роботи відновили завдяки підтримці районної влади. Депутати районної ради проголосували за пропозицію голови Володимира Семеніва і 370 тисяч гривень із так званого бюджету розвитку спрямували на придбання покриття для спортивного майданчика у Нових Кривотулах. А далі – справа за будівельниками. Відмінно впоралося із цим завданням за 12 днів підприємство-підрядник "Захід-МайстерФайбр" (керівник Олег Суслопаров). 

До слова, в області на сьогодні встановлено три таких сучасних спортивних майданчики і два із них – у Тисменицькому районі (села Угринів і Нові Кривотули). На черзі – аналогічний у Підліссі, тож Тисмениччина впевнено тримає лідерство у створенні якісних умов для занять спортом просто неба на сучасних штучних міні-полях європейського зразка.

Церемонія відкриття та освячення була урочистою. Традиційному перетинанню стрічки передувало підняття Державного Прапора під звуки "Ще не вмерла України ні слава, ні воля". Символічну  ленту при вході до майданчика перерізали голова районної ради Володимир Семенів, перший заступник голови РДА Володимир Заник, сільський голова Нових Кривотул Михайло Мантуляк, керівник "Захід-МайстерФайбр" Олег Суслопаров, учитель фізкультури Новокривотульської школи Михайло Петровський та один із місцевих юних спортсменів.

Першими випробували поле юні футболісти. До речі, новокривотульські юніори двічі підряд стають чемпіонами футбольних змагань на призи клубу "Шкіряний м’яч". 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: