fbpx

На Верховинщині оберуть "Людину року"

Суспільство 12:57, 01.12, 2014

Сьогодні стартувало голосування у конкурсі "Людина року 2014 Верховинського району".

Це лише перший етап, згідно з результатами якого буде обрано "Людину року" у номінаціях: освіта, культура, політика, медицина, ЗМІ, духовність та спорт.

Орієнтовно голосування буде тривати до 27 грудня включно. Переможцям у кожній галузі (номінації) буде присвоєно звання "Людина року 2014 Верховинського району у номінації "НАЗВА"". Їх буде відзначено грамотами, інформує інтернет-портал м. Верховина.

Пізніше (29 грудня) серед переможців номінацій розпочнеться другий завершальний тур голосування, де буде обрано "Людину року 2014 Верховинського району". Триватиме він до кінця січня – початку лютого 2015 року. (Точну дату буде повідомлено пізніше).

Зазначимо, що протягом листопада верховинці мали можливість пропонувати кандидатів на "Людину року". Організатори врахували пропозиції при формуванні таблиці кандидатів.

Спеціально для голосування на сайті рідного міста створена окрема сторінка – "Людина року 2014", що знаходиться в кінці головного меню. Віддати свій голос можна також на офіційних сторінках інтернет-порталу м. Верховина у соціальних мережах. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: