fbpx

На Верховинщині оберуть "Людину року 2015"

Стиль життя 13:50, 10.12, 2015

Вже втретє інформаційний інтернет-портал міста Верховина проводить загальнорайонний конкурс "Людина року".

"Якщо у 2013 році ми самі обирали кращу десятку верховинців та пропонували їх на голосування громадськості, а та в свою чергу обирала найдостойнішого на почесне звання, то у 2014 році ми надали можливість читачам самим пропонувати кандидатів. Разом з тим на минулорічному конкурсі було введено номінації, в яких обирали найкращих представників тієї чи іншої галузі. Цього року ми хочемо ще більше розширити наш районний конкурс і запровадити в кожній номінації вікові категорії", – анонсували старт конкурсу "Людина року-2015" на порталі міста Верховина.

Організатори конкурсу мають намір вже найближчим часом офіційно звернутися до керівництва районного відділу культури з проханням долучитися до його проведення та організувати вручення нагород переможцям на головній сцені району. 

Отже, загальнорайонний конкурс "Людина року Верховинського району 2015" буде проходити з середини грудня 2015 року до кінця лютого 2016 року у певних номінаціях, які запропонують пізніше. Старт конкурсу  наступного тижня. 

Протягом двох тижнів будуть прийматися пропозиції від жителів Верховинщини з приводу конкретних кандидатів в ту чи іншу номінацію. На початку січня буде розпочато голосування в кожній номінації та по вікових категоріях. Їх буде дві: до 35 років та від 35 років. Голосування буде тривати впродовж місяця (січня 2016 року). 

У кожній номінації буде обрано найкращого номінанта, серед яких у оновленому голосуванні (ІІ тур) буде визначено переможця районного конкурсу "Людина року Верховинського району 2015". Голосування буде тривати впродовж місяця (лютого 2016 року). 

Переможців номінацій відзначать грамотами, а найдостойніший кандидат (переможець ІІ туру голосування) отримає цінний подарунок. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: