fbpx

На Верховинщині проходять реабілітацію бійці АТО з Донбасу

Суспільство 10:24, 13.01, 2016

На базі лікувально-оздоровчого комплексу "Верховина" перебуває 11 учасників АТО з Донбасу та волонтер пані Марина, яка ними опікується.

Серед бійців – представники Державної служби транспорту, правоохоронних органів, Державної служби з надзвичайних ситуацій. Програма оздоровлення розпочалась ще 9 січня і триватиме до 17 січня, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

Як зазначили самі бійці, за два дні вони вже встигли відвідати музеї Верховини та навіть побувати в горах.

"Є величезне бажання піднятися на Говерлу, про яку ми багато чули, однак розуміємо, що зараз надто складні погодні умови для такої мандрівки", – додав один із них.

Під час зустрічі з керівником апарату райдержадміністрації Василем Бровчуком, учасники АТО висловили вдячність за сприяння в оздоровленні керівництву обласної та районної держадміністрацій, а також керівництву лікувально-оздоровчого комплексу "Верховина", на базі якого вони проживають.

Волонтерка Марина наголосила на тому, наскільки важливі такі заходи з реабілітації та оздоровлення, оскільки й сама неодноразово бувала в зоні бойових дій і добре знає, як саме побачене впливає на людську психіку і свідомість. Саме тому вона вже певний час допомагає бійцям, залучаючи при цьому як державні установи, так і священиків та активістів. Волонтер подякувала верховинцям за надану допомогу у вирішенні всіх питань щодо перебування учасників АТО на території району та побажала всім міцного здоров’я та мирного неба.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: