fbpx

На Верховинщині відбулася всеукраїнська акція "Карпати єднають волонтерів"

Суспільство 10:16, 08.07, 2015

5-7 липня у Верховинському районі відбувся всеукраїнський з'їзд волонтерів "Карпати єднають волонтерів".

За підтримки голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука та голови районної державної адміністрації Олега Лютого з ініціативи президента “Фонду волонтерів України” Тимофія Нагорного 6 липня у рамках акції “Пліч о пліч” волонтери з різних регіонів України, серед яких лідери громадських організацій та молодіжних рухів, відомі віконавці, спортсмени, громадські діячі, здійснили сходження на гору Піп Іван Чорногірський (2026 м), щоб спільно виконати Гімн України. Як зазначив перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Жичицький,  проведення спільних заходів мають на меті продемонструвати єдність українського народу. Основною метою заходу, на переконання завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації Володимира Ящука, стала популяризація та залучення більшої кількості молоді до активного способу життя.

Під звуки гуцульських народних інструментів ансамблю троїстих музик (керівник  Микола Ілюк) – трембіти, скрипки, цимбал, сопілки – Державний Гімн України за участю більше сотні учасників на висоті понад 2000 м виконали вперше. Крім того, організатори акції біля стін астрономічної обсерваторії встановили плакати зі словом “МИР”, на фоні якого спортсмени-воркаути встановили рекорд з виконання фізичних вправ на гімнастичних брусах.

Зокрема, для глядачів провели майстер-класи з вправ, які демонстрували силові та гімнастичні здібності учасників, а саме: атлетичні вправи, що сприяють підсиленню здоров’я, розвитку сили та витривалості, а також формуванню атлетичної статури, калістеніка – комплекс вправ, які виконують, використовуючи виключно власну вагу тіла з метою розвинути мускулатурну силу. Спортсмени, серед яких, окрім українців, були й поляки, представили не лише заплановані вправи, але й здивували вільним виступом – фристайлом, виконання якого полягало у поєднанні гімнастичних та силових прийомів: силове підтягування на одній руці та підтягування на брусах тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: