fbpx

На Верховинщині відбувся ХХІ регіональний зліт обдарованої учнівської молоді Гуцульщини. ФОТО

Суспільство 19:28, 05.05, 2018

Вчора Верховинщина зустрічала учасників ХХІ регіонального зльоту обдарованої учнівської молоді Гуцульщини з восьми районів Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей та 16 об’єднаних територіальних громад Гуцульського краю.

Голова райдержадміністрації Олег Лютий звернувся до присутніх з вітальним словом та подякував учителям, які сприяють вихованню творчої та наукової еліти, підвищують інтерес учнів до поглибленого вивчення базових предметів та ознайомлюють їх з новітніми досягненнями науки та передовими технологіями, передає прес-служба Івано-Франківської ОДА.
 
Традиційно захід розпочали молитвою, запросивши до Божого благословення отця Юрія Стефлюка. Також запальним танцем, із хлібом та сіллю привітні господарі радо зустріли гостей.
 
В рамках заходу Олег Лютий та заступник голови ОДА Сергій Басараб відзначили учнів, які проявили особливі досягнення у вивченні англійської мови на курсах, відкритих у восьми навчальних закладах району, та вручили найкращим школярам подяки, подарунки та грошові винагороди.
 
Впродовж зльоту учні захищали свої науково-дослідницькі роботи у 16 номінаціях. Їх оцінювало компетентне журі згідно з вимогами положення конкурсу-захисту. Особливу увагу звертали на актуальність та новизну обраної теми, практичне застосування роботи. На завершення дійства підбили підсумки та нагородили переможців.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: