fbpx

На Верховинщині відкрили меморіальну дошку загиблому на Сході бійцю

Суспільство 13:51, 11.05, 2015

Днями в с. Білоберізка Верховинського району відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки односельчанину Богдану Шлемкевичу.

Ініціаторами та спонсорами даного заходу стали жителі села. Участь у відкритті взяли керівництво району, військовослужбовці внутрішніх військ м. Львова, родичі загиблого, настоятель церкви отець Дмитро, громадськість села, повідомляє КУРС із посиланням на Верховинську РДА. 

Після урочистої частини відбулося офіційне відкриття меморіальної дошки воїну на фасаді школи, яка була освячена настоятелем місцевої церки Покрови Пресвятої Богородиці отцем Дмитром.

Довідково:

Дмитро Шлемкевич народився в багатодітній сім’ї 07.03.1993 року в с. Білоберізка Верховинського району. В сім’ї, крім нього, ще 3 дітей (одружені): сестра Тетяна, брати Роман та Ігор, один з яких – священик. Батько помер 4 роки тому. 

З 1999 по 2008 рік навчався в Білоберізькій загальноосвітній школі. Після 9 класу пішов вчитися у Волинську духовну семінарію, яку закінчив у 2012 році з червоним дипломом (бакалавр з богослов’я). З 2013 року добровольцем пішов на військову службу  у внутрішні війська м. Львова. Військовослужбовець строкової служби Богдан Шлемкевич повинен був вийти з армії 10.04.2014 року, але у зв’язку з оголошеною мобілізацією продовжив служити в Західному оперативно-територіальному об’єднанні Національної Гвардії України. Протягом квітня – травня проходив навчання в Києві, Донецьку. У Маріуполь прибув 8 травня, а 9 – під час антитерористичної операції – загинув. 

Військовослужбовець строкової служби Богдан Шлемкевич після армії збирався одружитися та повинен був стати священиком.

З загиблим попрощалися 13 травня 2014 року в приміщенні Будинку культури с. Білоберізка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: