Як поінформували КУРС у прес-службі Івано-Франківської ОДА, Володимир Абрам’юк повідомив, що станом на цей час житлом забезпечено 12 осіб, які прибули на тимчасове проживання до Верховинського району з АР Крим та південно-східних областей України. Центром зайнятості населення двох людей працевлаштовано.
Слід зазначити, що громадяни, які прибули на тимчасове проживання з вище згаданих областей і які мають дітей до трьох років, отримали гуманітарну допомогу від Угорської Екуменічної Служби Допомоги.
У засіданні робочої групи взяв участь директор лікувально-оздоровчого комплексу «Верховина» Роман Жичицький. Він погодився залучити дітей, які прибули на тимчасове проживання на територію району, до екскурсійної програми.