fbpx

На ВО "Карпати" збільшують потужності у виробництві автомобільних комплектуючих

Економіка 15:54, 22.07, 2015

На державному підприємстві "Виробниче об'єднання "Карпати" в Івано-Франківську завдяки співпраці з компанією "Delphi" збільшують виробничі потужності і відкривають нові робочі місця .

Про це йшлося на зустрічі заступників голови облдержадміністрації Володимира Кушніра та Ігоря Пасічняка із представниками компанії та директором Виробничого об’днання "Карпати»"Дмитром Втерковським.

Заплановано збільшення робочих місць до 2,5 тисяч працівників та розширення площі виробничих приміщень до 20 тис. кв. м. За словами директора підприємства, наразі проводяться ремонтні роботи у приміщеннях, де буде організовано виробництво автомобільних комплектуючих, інформує прес-служба ОДА.

"Інвестори можуть розраховувати на нашу повну підтримку і сприяння у втіленні цього проекту. Прикметно, що у такий важкий час іноземний інвестор не тільки не виводить свої активи з Прикарпаття, але готовий розширяти бізнес. Зі свого боку, ми готові допомагати, створити належні умови для розвитку підприємництва в області", – зазначив Володимир Кушнір.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: