fbpx

На вступ до Прикарпатського університету абітурієнти подали майже дві тисячі заяв

Суспільство 09:54, 16.07, 2018

12 липня розпочався прийом заяв від абітурієнтів на вступ до закладів вищої освіти на навчання за освітнім рівнем "бакалавр". Більшість таких вступників подають заяви в електронному вигляді через особисті кабінети на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Станом на 13 липня до Прикарпатського національного університету подано 1863 заяви від абітурієнтів. З них 1653 – на денну форму навчання, 210 – на заочну.

"Подавати заяви вступники зможуть до 18-ї години 26 липня. А до 18-ї години 25 липня буде відкрита можливість для реєстрації електронних кабінетів. Місце вступника в рейтингу визначається не датою подання заяв, а залежить лише від конкурсного балу. Відповідно до умов цьогорічної вступної кампанії, вступники на бакалавра можуть подавати на бюджет до 7 заяв на 4 спеціальності", – зазначає відповідальний секретар приймальної комісії університету Руслан Запухляк.

З 17 липня, у рамках вступної кампанії, розпочинаються творчі конкурси. Їх складають абітурієнти, які вступають на спеціальності: "фізична культура і спорт", "дизайн", "музичне мистецтво", "образотворче мистецтво", "декоративне мистецтво", "реставрація", "хореографія", "сценічне мистецтво”.

Щоб подати заяву, абітурієнту потрібно зайти до свого електронного кабінету (або створити його), перевірити (або заповнити) всю необхідну інформацію та документи, після чого натиснути кнопку "Подача заяв". У формі вибору конкурсних пропозицій необхідно обрати регіон, заклад, освітній ступінь, форму навчання та спеціальність.

Визначившись з конкурсними пропозиціями, абітурієнт має позначити галочкою потрібну, вибрати для неї сертифікати ЗНО, джерела фінансування та пріоритетність (для заяв на бюджет). Відтак він зможе подати заяву, попередньо також підтвердивши згоду із загальними параметрами участі у конкурсному відборі.

Докладна інструкція щодо реєстрації електронного кабінету та подання заяв розміщена на сайті МОН України за посиланням. Також вступники можуть переглянути відеоінструкцію.

З 2 липня триває прийом документів на навчання за освітнім рівнем "магістр". Приймальною комісією  Прикарпатського університету вже зареєстровано 3593 таких заяви.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: