fbpx

На вулиці Набережній у Франківську почали встановлювати сучасні світлодіодні світильники. ФОТО

Суспільство 15:38, 05.01, 2016

Нещодавно на пропозицію народного депутата України Олександра Шевченка ВО "Карпати" зобов'язалося освітити вулицю Набережну.

Сьогодні кореспондент "Фіртки" став свідком початку пробних робіт з монтажу та встановлення нових світильників та металевих стовпів на вулиці Набережній. Слід зауважити, що світлодіодні світильники значною мірою економлять електрроенергію та мають значно довший гарантійний строк, аніж традиційні лампи.

"Освітлення вздовж Набережної  робитиме франківський завод  ВО "Карпати", використовуючи високопродуктивні і високотехнологічні лампи, – розповідає Олександр Шевченко. – У нас є домовленість з диретором Дмитром Втерковським, і уже практично все підготовлено. В першу чергу буде поставлено освітлення в тих місцях, де взагалі ніколи його не було. А потім поступово протягом року ми доведемо Набережну до запланованого стану. Зробимо озеленення, збудуємо спортивні майданчики. Думаю, що якщо місто і далі блокуватиме фінансування коштів для ремонту Набережної, то ми додатково отримаємо фінансування з державного бюджету на дамбу ріки, щоб зробити красиву рекреаційну зону, де люди зможуть відпочивати. Це стане своєрідною візитівкою міста". 

Як повідомив генеральний директор підприємства Дмитро Втерковський, приблизна сума коштів проекту освітлення – майже 800 тис. грн.

"Приємно, що сьогодні нам довіряють. А це не просто довіра, це ще й сприяння вітчизняному товаровиробнику.  Олександр Шевченко не став шукати виробника світлодіодної продукції за межами області чи за кордоном, а звернувся до нас – виробника, який працює в Івано-Франківську, а відповідно наповнює бюджет місцевої громади", – акцентує Дмитро Втерковський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: