fbpx

На виборах ректора ІФНТУНГ переміг Євстахій Крижанівський

Суспільство 18:29, 06.09, 2017

За результатами попереднього підрахунку голосів чинний ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський здобув перемогу на виборах і керуватиме університетом ще 5 років.

Сьогодні в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу обирали ректора. 

Як писав КУРС, за посаду змагалися три кандидати: незмінний протягом останніх 24 років ректор ІФНТУНГ, професор, академік НАНУ, заслужений діяч науки і техніки України Євстахій Крижанівський, професор, доктор фізико-математичних наук, почесний розвідник надр України, засновник і керівник науково-технічної компанії "ДЕПРОІЛ ЛТД" Олександр Петровський та доктор технічних наук, професор Дмитро Вольченко. Учора кандидати представили колективу і студентам університету свої програми

Нагадаємо, право голосу на виборах ректора мають 1357 виборців (1017 – всі педагогічні, наукові та науково-педагогічні працівники, 124 інші штатні працівники, 216 делегованих студентів). Голосування відбувається в університеті та структурних підрозділах – коледжах. Для перемоги кандидату потрібно набрати понад 50% при явці не менш як 50%.

За інформацією КУРСу, явка на виборах склала 96%. У самому університеті, за попереднім підрахунком, голоси розподілилися так: за Євстахія Крижанівського  679, за Олександра Петровського  156, за Дмитра Вольченка  72, зіпсуті бюлетені  18, не підтримали жодного з кандидатів  38. 

На виборах ректора ІФНТУНГ переміг Євстахій Крижанівський 1

Євстахій Крижанівський

Отже, отриманих 679 голосів вже достатньо (це більше половини виборців), щоб визнати переможцем Євстахія Крижанівського навіть без врахування результатів голосування у коледжах. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: