fbpx

На виконком підготували рішення про безкоштовний проїзд учнів шкіл у міському транспорті Івано-Франківська

Суспільство 16:48, 27.11, 2015

Проект рішення "Про безкоштовний проїзд учнів у міському пасажирському транспорті", що його має ухвалити міськвиконком Івано-Франківська, підготував Департамент комунального господарства, транспорту і зв'язку.

Мета рішення, повідомляється на сайті міськвиконкому, – запровадження безкоштовного проїзду учнів у міському пасажирському транспорті.

Рішення встановлює:
– безкоштовний проїзд учнів загальноосвітніх шкіл у міському пасажирському транспорті загального користування;
– пільговий проїзд учнів у міському пасажирському транспорті загального користування діє на період з 01 вересня до 01 червня.

Рішенням зобов’язано фінансове управління передбачити в бюджеті кошти на відшкодування перевізникам за пільговий проїзд учнів.

Також департамент соціальної політики спільно з департаментом комунального господарства, транспорту і зв’язку та фінансовим управлінням повинні розробити механізм відшкодування перевізникам коштів за пільговий проїзд учнів.

Текст проекту та аналіз регуляторного впливу – http://www.mvk.if.ua/uploads/files/36076.pdf

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 28 грудня 2015 року в друкованому чи електронному вигляді за адресою Департаменту комунального господарства чи на e-mail: viddilrp@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: