fbpx

Начальник обласного УМВС очолив обласну організацію фізкультурно-спортивного товариства "Динамо"

Суспільство 20:31, 27.08, 2015

Нового керівника, а також членів Президії Івано-Франківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України сьогодні обрали на позачерговій конференції.

Делегати та запрошені на конференцію передусім хвилиною мовчання вшанували пам’ять побратимів, загиблих під час виконання службових обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Відтак було обрано новий склад Президії, до якої увійшли 16 членів – представників колективів фізичної культури та спорту правоохоронних, рятувальних та спеціальних служб Івано-Франківщини.

Підтримавши пропозицію голови ФСТ "Динамо" України, віце-президента Національного олімпійського комітету України Віктора Коржа, делегати конференції обрали головою Івано-Франківської обласної організації начальника УМВС України в Івано-Франківській області полковника міліції Віктора Шкутова.

Новообраний керівник динамівців Прикарпаття подякував за висловлену довіру та окреслив своє бачення пріоритетів у роботі організації, серед яких, зокрема, розвиток дитячого спорту та популяризація динамівського руху.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: