fbpx

Начальник обласної міліції вклонився бійцям батальйону "Івано-Франківськ"

Суспільство 18:15, 02.09, 2014

Начальник обласного УМВС Микола Семенишин пообіцяв бійцям батальйону "Івано-Франківськ", які повернулися з зони АТО, що винні за промахи в бою під Іловайськом будуть покарані.

Бійців батальйону "Івано-Франківськ" зустрічали родичі, друзі та керівництво обласного УМВС. Прийшли й родичі бійців, які ще не повернулися. Кажуть, що про їхніх рідних нічого невідомо, їх немає у списку загиблих.

Самі бійці неохоче говорять на камери.

Начальник обласного УМВС подякував героям-патріотам України, які поїхали забезпечувати цілісність та незалежність нашої держави.

"Наші хлопці, які потрапили в оточення і мужньо відбивалися, вели нерівний бій, проявили найкращі риси нового правоохоронця України. Так званий коридор, умовно "зелений", який був обіцяний взамін на полонених Російської Федерації, ганебно і підло з боку РФ був проігнорований", – сказав Семенишин.

Він зазначив, що наші хлопці не здали зброю, не підняли білий прапор, а вступили в нерівний бій з противником. На жаль, не всі з них повернулися на Прикарпаття. Загиблих у зоні АТО вшанували хвилиною мовчання.

Як писав КУРС, п'ятеро бійців батальйону "Івано-Франківськ" в боях під Іловайськом отримали поранення, ще двоє перебувають у полоні терористів, точна кількість загиблих бійців наразі також невідома.

Семенишин відзначив, що бійці повернулися переозброїтися та відновити сили. А "прорахункам", допущеним в Іловайську, керівництво держави надасть жорстку оцінку.

"Я надіюсь, що перемога буде за нами. Слава Україні!" – підсумував Семенишин.

Насамкінець він подякував батальйону і вклонився перед ним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: