fbpx

Надходження до місцевих бюджетів Івано-Франківщини зросли майже на 170 мільйонів гривень

Економіка 10:41, 06.07, 2015

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, до місцевих бюджетів Прикарпаття у січні-червні 2015 року надійшло 995,9 млн гривень податкових платежів, що на 168,2 млн гривень більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, як і в попередні роки, залишається податок на доходи фізичних осіб, якого у першому півріччі надійшло 495,7 млн гривень. Однак у зв’язку з законодавчими змінами, а саме зменшенням питомої частки зарахування ПДФО до місцевого бюджету, в порівнянні з минулим роком надходження цього платежу зменшились на 84,7 млн гривень.

Наступними за рівнем надходжень стали: плата за землю – 123,1  млн гривень, що на 30,9 млн гривень більше ніж в аналогічному періоді минулого року; екологічний податок – 112,3 млн гривень, що на 76,8 млн гривень більше; єдиний податок – 99,7 млн гривень, що на 29,5 млн гривень більше; податок на прибуток підприємств – 15,5 млн гривень, що на 14,6 млн гривень більше.

Також місцеві бюджети поповнились 13,4 млн гривень за рахунок плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, 5,6 млн гривень податку на нерухоме майно, 0,95 млн гривень туристичного збору.

За користування лісом, надрами й водою прикарпатці заплатили до бюджету більше 22,7 млн грн. Зокрема, частка рентної плати за використання лісових ресурсів найбільша – майже 15,1 млн гривень. За спеціальне водокористування місцеві бюджети отримали 4 млн гривень, а за використання надр – 3,6 млн гривень.

Крім цього, у січні – червні п. р. забезпечено збір акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в сумі 94,4 млн гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: